Przychodnia Vitalmed Niepołomice

Dietetyk kliniczny

Magdalena Węgrzyn

Sylwetka

Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Od ponad 10 lat prowadzi gabinet dietetyczny i pomaga zmienić podopiecznym nawyki żywieniowe.

Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu m.in.: dietoterapii w zaburzeniach hormonalnych (należy do grona specjalistów polecanych insulinoopornym – SOIT), psychodietetyki, żywienia dzieci i młodzieży, żywienia kobiet w ciąży, żywienia w problemach jelitowych i po zabiegach bariatrycznych.

Zakres usług

Kilkuletnie doświadczenie pomaga w indywidualnym podejściu do każdego z osobna. W pracy z pacjentem świadczy poradnictwo w zakresie:
  • zdrowego odżywiania,
  • redukcji wagi,
  • dietoterapii chorób (m.in. Insulinoopornoś, cukrzyca, zaburzenia lipidowe, nadciśnienie, problemy tarczycowe, PCOS, choroby jelit)
  • konsultuje i planuje żywienie kobiet w ciąży i matek karmiących
  • odżywianie dzieci.
Przygotowywane jadłospisy są indywidualnie dobrane do pacjenta na podstawie szczegółowego wywiadu, stanu zdrowia i preferencji. W pracy gabinetowej z pacjentem jej celem nie jest jedynie wprowadzenie diety lecz edukowanie i przekazanie praktycznej wiedzy o żywieniu. Po więcej informacji i opinie zapraszamy na stronę https://zdrowiejjemy.pl/

Godziny przyjęć

Przyjmuje w przychodni Vitalmed, w Niepołomicach przy ulicy Bocheńskiej 28a we wtorki od godziny 9.00 do 13.00.